joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej PO WER

  • PDF

Informujemy, że pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl/ uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wszystkie informacje dotyczące działań realizowanych przez WUP w Olsztynie w ramach PO WER, w tym w szczególności ogłoszenia konkursowe, informacje o projektach wybranych do dofinansowania, aktualne interpretacje oraz informacje na temat organizowanych przez WUP spotkań i szkoleń, będziemy zamieszczać wyłącznie na wspomnianej stronie internetowej.

Strona http://pokl.up.gov.pl/ wykorzystywana dotychczas na potrzeby wdrażania PO WER nie będzie dłużej aktualizowana. Informacje zamieszczone na niej do tej pory przenieśliśmy na nowy serwis.

Zachęcamy do zapoznania się ze strukturą nowej strony internetowej oraz regularnego jej odwiedzania. Państwa sugestie dotyczące zawartości strony i sposobu prezentowania poszczególnych treści będą mile widziane.

W najbliższym czasie planujemy również uruchomić osobny serwis na potrzeby Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej PO WER

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego