joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów w ramach Działania 10.4 RPO WiM – podsumowanie i prezentacje

  • PDF

Dnia 15 kwietnia br. w Hotelu Villa Pallas w Olsztynie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące założeń konkursów ogłoszonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie w ramach Działania 10.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

W spotkaniu, podczas którego omówione zostały wymogi konkursowe i kluczowe warunki realizacji wsparcia w ramach projektów, wynikające z wytycznych i dokumentów programowych, uczestniczyło 16 przedstawicieli potencjalnych beneficjentów. Poniżej publikujemy prezentacje ze spotkania. W najbliższym czasie udostępnimy również listę pytań i wątpliwości zgłoszonych przez potencjalnych wnioskodawców podczas spotkania, a także mailowo i telefonicznie, wraz ze stanowiskiem WUP w Olsztynie.

Przypominamy, że pytania dotyczące założeń ogłoszonych konkursów i sposobu przygotowania wniosków o dofinansowanie kierować można do Zespołu ds. informacji i promocji w WUP w Olsztynie, telefonicznie pod numerami: 89 522 79 55 lub 89 522 79 65 lub mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Pobierz pliki:

 

logotypy RPO

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów w ramach Działania 10.4 RPO WiM – podsumowanie i prezentacje

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego