joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  • PDF

Byłeś lub jesteś beneficjentem funduszy europejskich? Masz pomysł na zorganizowanie atrakcji, wydarzenia dla mieszkańców regionu? Chcesz się pochwalić swoimi osiągnięciami – udostępnij do zwiedzania, przynajmniej na jeden dzień, zrealizowane przedsięwzięcie. Otwórz miejsca na co dzień niedostępne, zaproponuj zniżki lub darmowe skorzystanie z oferowanych usług. Do skorzystania z przygotowanych przez Ciebie atrakcji zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna.
Uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich zyskasz możliwość dodatkowej promocji swojego projektu. Będzie to także inspiracja dla Ciebie i innych do sięgnięcia po kolejne środki unijne. Do udziału zachęcamy szczególnie osoby, które korzystając z funduszy europejskich uruchomiły własną firmę.

Projekty można zgłaszać do 22 kwietnia br., wypełniając formularz na stronie www.dniotwarte.eu. 

Projekty zgłoszone do 15 kwietnia br. wezmą udział w plebiscycie i mają szansę na nagrodę w postaci prezentacji projektu na antenach TVP 2 oraz TVP 3 w felietonach lub relacjach na żywo.
Poprzednia edycja Dni Otwartych cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W całym kraju zorganizowano blisko 1000 wydarzeń, w których uczestniczyło około 200 000 osób.

Zachęcamy Beneficjentów do aktywnego włączenia się w tegoroczną edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Dni Otwarte Funduszy Europejskich

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego