joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów ogłoszonych w ramach Działania 10.4 RPO WiM 2014-2020

  • PDF

Informujemy, że dnia 15 kwietnia 2016 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie organizuje spotkanie informacyjne, poświęcone omówieniu kluczowych założeń konkursów ogłoszonych w ramach Działania 10.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (RPO WiM), na projekty z zakresu pomocy w powrocie lub wejściu na rynek pracy osobom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3.

Poniżej zamieszczamy formularz, za pomocą którego można zapisywać się na spotkanie. Wypełniony formularz proszę przesłać do dnia 8 kwietnia 2016 r. do godz. 15:30 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się przed spotkaniem z regulaminem konkursów i załącznikami (zakładka: Fundusze unijne na lata 2014-2020 -> RPO WiM -> Nabory wniosków) oraz przesłania na wskazany wyżej adres e-mail ewentualnych pytań, kwestii wymagających wyjaśnienia/doprecyzowania. Pozwoli nam to przeanalizować problematyczne kwestie jeszcze przed spotkaniem, tak by podczas spotkania przekazać Państwu niezbędne wyjaśnienia.
Informację o miejscu organizacji spotkania prześlemy w terminie późniejszym na adresy e-mail wskazane w formularzach zgłoszeniowych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniu, zastrzegamy sobie możliwość określenia limitu liczby osób reprezentujących daną instytucję.

Pobierz pliki:

 

logotypy RPO

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Spotkanie informacyjne dotyczące konkursów ogłoszonych w ramach Działania 10.4 RPO WiM 2014-2020

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego