joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Spotkanie informacyjne i warsztaty dla potencjalnych beneficjentów RPO WiM – ZMIANY ORGANIZACYJNE

  • PDF

    Informujemy, że z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, zmuszeni jesteśmy zrezygnować z proponowanej wcześniej formuły wsparcia potencjalnych beneficjentów RPO WiM.

    W związku z tym w miejsce pierwotnie planowanych dwóch wydarzeń – spotkania informacyjnego i warsztatów – odbędzie się wyłącznie spotkanie informacyjne, podczas którego omówione zostaną założenia poszczególnych konkursów ogłoszonych przez WUP w ramach RPO WiM oraz zaprezentowane zostaną ogólne zasady pracy w systemie LSI MAKS2 i jego podstawowe funkcjonalności.

    Spotkanie informacyjne odbędzie się 11 grudnia 2015 r. w Eranova – Miejsce Kreatywnej Aktywności, przy Al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie, w godzinach 10:00-14:30.


    Poniżej zamieszczono formularz, za pomocą którego można zapisywać się na spotkanie. Wypełniony formularz należy przesłać do dnia 9 grudnia 2015 r. do godz. 10:00 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

    Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w wydarzeniu, zastrzegamy sobie możliwość określenia limitu liczby osób reprezentujących daną instytucję.

    Zachęcamy Państwa do zapoznania się przed spotkaniem z regulaminami konkursów i załącznikami (zakładka: Fundusze unijne na lata 2014-2020 -> RPO -> Nabory wniosków) oraz przesłania na wskazany wyżej adres e-mail ewentualnych pytań, kwestii wymagających wyjaśnienia/doprecyzowania. Pozwoli nam to przeanalizować problematyczne kwestie jeszcze przed spotkaniem, tak by podczas spotkania (lub w przypadku bardziej złożonych zagadnień przed rozpoczęciem naboru wniosków o dofinansowanie) przekazać Państwu niezbędne wyjaśnienia.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 89 522 79 55 lub 89 522 79 65 bądź kierowanie zapytań mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Pobierz pliki:

logotypy RPO

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Spotkanie informacyjne i warsztaty dla potencjalnych beneficjentów RPO WiM – ZMIANY ORGANIZACYJNE

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego