joomla templates Urzad Pracy

Drogi Użytkowniku!

 

Informujemy, że:

- pod adresem http://power.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

- pod adresem http://rpo.wupolsztyn.praca.gov.pl uruchomiliśmy nowy Serwis Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020


Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat PO WER lub RPO WiM przejdź na stronę właściwego Programu


Jeśli poszukujesz informacji archiwalnych na temat PO KL 2007-2013, pozostań na tej stronie

RPO2 PFE2
 maks2 ok

Spotkanie informacyjne i warsztaty dla potencjalnych beneficjentów konkursów ogłoszonych przez WUP w ramach RPO WiM

  • PDF

    Informujemy, że 9 grudnia br. Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie organizuje Spotkanie informacyjne, poświęcone omówieniu kluczowych założeń konkursów ogłoszonych przez WUP w ramach Działań 10.2, 10.3 i 10.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (RPO WiM), na projekty z zakresu aktywizacji zawodowej osób niepracujących w wieku powyżej 29. roku życia, wsparcie samozatrudnienia oraz działania outplacementowe.  

    Dodatkowo 11 grudnia br. WUP w Olsztynie organizuje warsztaty dla potencjalnych beneficjentów z zakresu zasad wypełniania wniosku o dofinansowanie w ramach RPO WiM oraz zasad pracy z systemem informatycznym LSI MAKS2, stworzonym na potrzeby obsługi Programu (w tym tworzenia wniosku o dofinansowanie).

    Na spotkanie i warsztaty zapraszamy przedstawicieli wszystkich potencjalnych beneficjentów, zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie w ramach konkursów RPO WiM ogłoszonych przez WUP. Udział w spotkaniu i warsztatach jest bezpłatny.

Oba wydarzenia odbędą się w Eranova – Miejsce Kreatywnej Aktywności, przy Al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie, w godzinach 10:00-14:00.
 
Poniżej zamieszczono formularze, za pomocą których można zapisywać się na spotkanie i warsztaty.

Wypełnione formularze należy przesłać:

  • do dnia 7 grudnia 2015 r. do godz. 10:00 w przypadku spotkania informacyjnego,
  • do dnia 9 grudnia 2015 r. do godz. 10:00 w przypadku warsztatów,

na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

    Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w wydarzeniach, zastrzegamy sobie możliwość określenia limitu liczby osób reprezentujących daną instytucję.


    Zachęcamy Państwa do zapoznania się przed spotkaniem z regulaminami konkursów i załącznikami (zakładka: Fundusze unijne na lata 2014-2020 -> RPO -> Nabory wniosków) oraz przesłania na wskazany wyżej adres e-mail ewentualnych pytań, kwestii wymagających wyjaśnienia/doprecyzowania. Pozwoli nam to przeanalizować problematyczne kwestie jeszcze przed spotkaniem, tak by podczas spotkania (lub w przypadku bardziej złożonych zagadnień przed rozpoczęciem naboru wniosków o dofinansowanie) przekazać Państwu niezbędne wyjaśnienia.

    W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 89 522 79 55 lub 89 522 79 65 bądź kierowanie zapytań mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

logotypy RPO

archiwum2

rss

Newsletter
Dodaj strone do ulubionychWyślij stronę mailemDrukuj stronę
Tu jesteś: Spotkanie informacyjne i warsztaty dla potencjalnych beneficjentów konkursów ogłoszonych przez WUP w ramach RPO WiM

unia

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego